Free cookie consent management tool by TermsFeed

RĘCZNIKI


Wysoka jakość wykonania oraz miękkie “puszyste” wykonanie z 100% bawełny sprawia, że nasze ręczniki są najczęściej wybierane przez klientów.

Na stronie vipkoszulka.pl oferujemy atrakcyjną i wygodną odzież medyczną. Nasze fartuchy, żakiety, scrubsy, marynarki i spodnie zapewnią ci swobodę ruchu i profesjonalny wygląd w pracy. Każdy z naszych produktów oferowany jest w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów - twoja odzież medyczna nie musi być nudna! Ponadto, dzięki naszemu zapleczu technologicznemu możemy wykonać wysokiej jakości hafty oraz nadruki na odzieży. Potrzebujesz fartuchów z haftem twojej firmy lub twojej placówki? Szukasz personalizowanej odzieży dla swoich pracowników? Wykonamy je dla ciebie w najlepszych na rynku cenach!

Odzież medyczna dla lekarzypielęgniarek od vipkoszulka.pl zapewnia pewność modnego wyglądu w szpitalu, ośrodku zdrowia, domu pomocy i gdziekolwiek indziej - najwyższa staranność wykonania oraz wysokiej jakości materiały są dla nas niezwykle istotne.

W naszej ofercie znajdziecie żakiety medyczne z kołnierzem, fartuch medyczny z długim rękawem, wysokiej jakości spodnie medyczne i wiele więcej. Poza typową odzieżą medyczną oferujemy też koszulki z nadrukami pielęgniarkafizjoterapeuta i więcej, jak i nasz unikalny produkt - koszulki z kieszeniami, które sprawdzą się w każdej sytuacji. To wszystko dostępne w wielu kolorach - biały, czerwony, seledynowy - każdy znajdzie coś dla siebie.

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz złożyć większe zamówienie firmowe? Szukasz odzieży z własnym logo? Napisz do nas wiadomość mailową lub zadzwoń na numer 535 595 922.

Zmień ustawienia ciasteczek