Lekarz Kurtka Męska Medyczna

Lekarz Kurtka Męska Medyczna

217,00 zł
Przewiń dalej
 
Czas oczekiwania na kurtkę = do 10 dni roboczych + wysyłka.

Inne dostępne kolory haftu lub nadruku - dodaj informacje o kolorze w uwagach do produktu.

Odzież z nadrukiem Pielęgniarz pozwoli stworzyć Ci profesjonalny strój do pracy który doskonale wyrazi Twoją pasję. Wybierając nasze produkty, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości w najlepszej cenie. Wielość wariantów kolorystycznych, a także ogromny zasób wzorów, jakim dysponujemy, pozwoli Ci stworzyć odzież z nadrukiem o jakiej marzysz Ty lub osoba, której chcesz ją podarować! Nasze ubrania charakteryzują się wysoką jakością materiału – bawełniany skład zapewnia komfort noszenia oraz trwałość użytkowania. Ponadto oferujemy różne rodzaje zdobienia - wysokiej jakości haft oraz trwały nadruk sitodrukowy! Jest to doskonały pomysł na prezent, wyjątkowa pamiątka ważnego wydarzenia czy zabawny gadżet. Spraw ją sobie lub swoim najbliższym!

Materiał Kurtki

Nasze kurtki wykonywane są z najwyższej jakości materiału – 100% poliester

Technologie wykonania wzoru na odzieży

Haft

Jest on bardzo wytrzymały, dzięki czemu Twoja koszulka posłuży Ci przez długi czas. Haft jest wykonany nićmi firmy "MADEIRA POLYNEON". Jest to trwałe, prestiżowe zdobienie.

Warunki prania i użytkowania

Aby odzież mogła ci służyć jak najdłużej, kurtka powinna być prana w temperaturze 40 stopni, tylko w proszku do kolorów, bez dodatków wybielaczy czy chloru. Powinna schnąć na powietrzu, po rozwieszeniu. Należy ją prać bez wirowania, wyłącznie na lewej stronie.

Rozmiar odzieży

Przy zakupie prosimy sugerować się informacją dostępną w zakładce "Tabela Rozmiarów". W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Rodzaj odzieży
Odzież ocieplana
Fason
Męska
Kurtka
LEK_M_KURTKA

Zobacz także