Współpraca – zacznij sprzedawać własne bluzy i koszulki z nadrukiem

Masz talent i chcesz stworzyć swój własny sklep? Pomożemy Ci w tym! Oferujemy darmowe wsparcie w postaci miejsca na naszym wygodnym panelu, gdzie możesz wystawić bluzy i koszulki z kreatywnymi nadrukami własnego projektu. Pochwal się swoją twórczością i zarabiaj na swoich oryginalnych pomysłach.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych, w tym do:

  • utalentowanych grafików,
  • projektantów,
  • fascynatów modnych wzorów,
  • studentów i absolwentów uczelni plastycznych.

Jak możesz zacząć sprzedawać swoje koszulki i bluzy z nadrukami?

Aby rozpocząć z nami współpracę, wystarczy stworzyć oryginalny projekt, a następnie wykonać kilka prostych kroków.

W tym celu wykonaj następujące czynności:

1. wyślij nam wzory w poprawnym formacie (.psd/.cdr, 300 dpi) w jak najwyższej rozdzielczości (preferowana powyżej 3000 px/28 cm);

2. zaczekaj na akceptację projektu (oceniana będzie zarówno treść, jak i wartość artystyczna wzoru, a treści nieodpowiednie będą odrzucane);

3. podpisz umowę i wstaw wzory na nasz panel.

Ceny produktów i koszty współpracy

W naszym panelu ustalamy minimalne ceny, po których możesz sprzedawać swoje projekty z nadrukiem. Marże te to co najmniej 45 zł za koszulkę i 95 zł za bluzę. Warto dodać, że w ramach współpracy - poza 10 zł prowizji od produktu - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Miejsce na naszym panelu otrzymujesz zatem za darmo, a Twoim zadaniem jest jedynie tworzyć oryginalne, fantastyczne projekty.

Załóż sklep z koszulkami i bluzami z nadrukiem, by czerpać zyski ze swojej twórczości

Pokaż światu swoje oryginalne pomysły i zarabiaj jak VIP – robiąc to, co kochasz najbardziej. Stwórz ciekawy projekt, zaczekaj na jego weryfikację i zacznij zarabiać na własnych produktach. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub wyślij zapytanie o założenie sklepu przez nasz formularz.