Ochrona- Kurtka służby Męska / Damska SM11
Ochrona- Kurtka służby Męska / Damska SM11

Ochrona- Kurtka służby Męska / Damska SM11

PLN212.00
Przewiń dalej
 

Kurtka z haftem Ochrona pozwoli stworzyć Ci wyjątkowy outfit który doskonale wyrazi Twoją osobowość. Wybierając nasze produkty, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości w najlepszej cenie. Wielość wariantów kolorystycznych, a także ogromny zasób wzorów, jakim dysponujemy, pozwoli Ci stworzyć odzież z nadrukiem o jakiej marzysz Ty lub osoba, której chcesz go podarować! Nasze kurtki charakteryzują się wysoką jakością materiału – poliestrowy skład zapewnia komfort noszenia oraz trwałość użytkowania.

Materiał kurtki z nadrukiem

Nasze kurtki wykonywane są z najwyższej jakości materiału – 100% wodoodporny poliester.

Technologia druku na kurtce

Nadruk na kurtce wykonany w technologii Haft, jest miły i przyjazny w dotyku. Nadruk jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu Twoja kurtka posłuży Ci przez długi czas.

Warunki prania i użytkowania kurtki

Aby nadruk mógł Ci służyć jak najdłużej, kurtka powinna być prana w temperaturze 30 stopni, tylko w proszku do kolorów, bez dodatków wybielaczy czy chloru. Powinna ona schnąć na powietrzu, po rozwieszeniu. Należy ją prać bez wirowania, wyłącznie na lewej stronie.

Rozmiar kurtki

Przy zakupie naszej kurtki z nadrukiem, prosimy sugerować się poniższą tabelą rozmiarów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Kurtka
OCH_KURTKA_B

You might also like

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text