Szukasz odzieży dla swojej firmy? Sprawdź naszą nowość!
Szukasz odzieży dla swojej firmy? Sprawdź naszą nowość!

Szukasz odzieży dla swojej firmy? Sprawdź naszą nowość!

Dodane przez   wrz 28, 2021     vipkoszulka     0Komentarzy

Każda firma w pewnym momencie rozwoju musi zainwestować w brandowaną odzież z własnym logo. Czy to haftowane koszulki, czy wygodne polary - zawsze jest to idealny pomysł na promocję swojej marki i zwiększenie jej rozpoznawalności. Po co jednak kupować nudną odzież z logo kiedy można nabyć coś zupełnie unikalnego, coś co jeszcze bardziej wyróżni cię z tłumu i poprawi wygodę pracy twoim pracownikom. W tym momencie wkraczamy my, z naszym unikalnym projektem - koszulki z kieszeniami!
Nasz unikatowy produkt - koszulka premium z kieszeniami to nowość na rynku odzieżowym! Miękka i wytrzymała bawełniana koszulka z dwoma obszernymi kieszeniami sprawdzi się w każdej sytuacji - w domu czy w pracy - i zapewni wygodne miejsce na przechowywanie telefonu, kluczy, chusteczek itd. Kieszonki nie obciążają koszulki, co oznacza że jest ona wygodna w noszeniu i nie opina sztywno ciała! Sprawi się w każdej branży - dla salonów piękności, w branży medycznej dla pielęgniarki, w pracowni, dla sprzątaczki, w branży gastronomicznej i wiele więcej! Jest to w 100% unikalny projekt produkowany w Polsce z najwyższej jakości bawełnianych koszulek. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się również modne przedłużane tuniki z kieszeniami o długości 80cm. Sprawdź naszą ofertę poniżej!

  • Gramatura 165-180 g/m²
  • 100% bawełna ring-spun, niekurczliwa
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia
  • Podwójne przeszycia u dołu rękawów i koszulki
  • Boczne szwy
  • Dwie kieszonki w kolorze koszulki

Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas na vipkoszulka@gmail.com - robimy nadruki w wielu technologiach, wykonujemy również trwałe hafty.

Wycena dostępna na vipkoszulka@gmail.com. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego na 535 595 922.