Szukasz odzieży dla swojej firmy? Sprawdź naszą nowość!

Dodane przez   wrz 28, 2021     vipkoszulka     0Komentarzy

Każda firma w pewnym momencie rozwoju musi zainwestować w brandowaną odzież z własnym logo. Czy to haftowane koszulki, czy wygodne polary - zawsze jest to idealny pomysł na promocję swojej marki i zwiększenie jej rozpoznawalności. Po co jednak kupować nudną odzież z logo kiedy można nabyć coś zupełnie unikalnego, coś co jeszcze bardziej wyróżni cię z tłumu i poprawi wygodę pracy twoim pracownikom. W tym momencie wkraczamy my, z naszym unikalnym projektem - koszulki z kieszeniami!
Nasz unikatowy produkt - koszulka premium z kieszeniami to nowość na rynku odzieżowym! Miękka i wytrzymała bawełniana koszulka z dwoma obszernymi kieszeniami sprawdzi się w każdej sytuacji - w domu czy w pracy - i zapewni wygodne miejsce na przechowywanie telefonu, kluczy, chusteczek itd. Kieszonki nie obciążają koszulki, co oznacza że jest ona wygodna w noszeniu i nie opina sztywno ciała! Sprawi się w każdej branży - dla salonów piękności, w branży medycznej dla pielęgniarki, w pracowni, dla sprzątaczki, w branży gastronomicznej i wiele więcej! Jest to w 100% unikalny projekt produkowany w Polsce z najwyższej jakości bawełnianych koszulek. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się również modne przedłużane tuniki z kieszeniami o długości 80cm. Sprawdź naszą ofertę poniżej!

  • Gramatura 165-180 g/m²
  • 100% bawełna ring-spun, niekurczliwa
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia
  • Podwójne przeszycia u dołu rękawów i koszulki
  • Boczne szwy
  • Dwie kieszonki w kolorze koszulki

Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas na vipkoszulka@gmail.com - robimy nadruki w wielu technologiach, wykonujemy również trwałe hafty.

Wycena dostępna na vipkoszulka@gmail.com. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego na 535 595 922.