Dotknij aby przybliżyć
Przewiń dalej

Czas oczekiwania na kurtkę = do 10 dni roboczych + wysyłka.

Kurtka z haftem Ochrona pozwoli stworzyć Ci wyjątkowy outfit który doskonale wyrazi Twoją osobowość. Wybierając nasze produkty, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości w najlepszej cenie. Wielość wariantów kolorystycznych, a także ogromny zasób wzorów, jakim dysponujemy, pozwoli Ci stworzyć odzież z nadrukiem o jakiej marzysz Ty lub osoba, której chcesz go podarować! Nasze kurtki charakteryzują się wysoką jakością materiału – poliestrowy skład zapewnia komfort noszenia oraz trwałość użytkowania.

Materiał kurtki z nadrukiem

Nasze kurtki wykonywane są z najwyższej jakości materiału – 100% wodoodporny poliester.

Technologia druku na kurtce

Nadruk na kurtce wykonany w technologii Haft, jest miły i przyjazny w dotyku. Nadruk jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu Twoja kurtka posłuży Ci przez długi czas.

Warunki prania i użytkowania kurtki

Aby nadruk mógł Ci służyć jak najdłużej, kurtka powinna być prana w temperaturze 30 stopni, tylko w proszku do kolorów, bez dodatków wybielaczy czy chloru. Powinna ona schnąć na powietrzu, po rozwieszeniu. Należy ją prać bez wirowania, wyłącznie na lewej stronie.

Rozmiar kurtki

Przy zakupie naszej kurtki z nadrukiem, prosimy sugerować się poniższą tabelą rozmiarów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Technologia: Haft

Kurtka
OCH_KURTKA_B
Tolerancja rozmiaru +/- 2cm

Kurtka Męska

RozmiarSMLXL2XL3XL
Szerokość (w cm)515457596366
Długość (w cm)717476788082

Kurtka Damska

RozmiarSMLXL2XL
Szerokość (w cm)4245485255
Długość (w cm)6465666768
Podobne produkty

Zobacz także