O nas

Cześć, witamy Cię na stronie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy Vipkoszulka.pl, i jak sama nazwa wskazuje, robimy koszulki, które mogą się poszczycić najlepszą jakością wykonania.

Na naszym sklepie internetowym możesz kupić koszulki z nadrukiem, bluzy z nadrukiem, kubki oraz poduszki. Mamy wszystko to, czego potrzebujesz. Wystarczy się z nami skontaktować i poprosić o wycenę, a my zajmiemy się resztą.

W Vipkoszulka.pl ciągle potrzebujemy osób, które zajmują się projektowaniem odzieży, lub chcieliby spróbować takiej pracy. Jeśli jesteś grafikiem, artystą, rysownikiem, lub po prostu masz talent, napisz do nas lub zadzwoń. Poprosimy Cię o zaprezentowanie nam kilku swoich prac. Jeśli stwierdzimy, że Twój styl nam odpowiada, zaproponujemy Ci bardzo uczciwą i lukratywną umowę, na której skorzystamy wszyscy - więcej informacji na stronie Współpraca.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: vipkoszulka@gmail.com

D.P. COLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.s.t. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, adres siedziby: ul. Skoroszewska 7/37,

02-495 Warszawa i adres do doręczeń:

ul. Warszawska 22, 07-300 Ostrów Mazowiecka,

KRS 0000439441, NIP 5342488817, REGON 146391071, BDO 000079088

https://vipkoszulka.pl/

vipkoszulka@gmail.com