FAQ

Co oferujecie na stronie vipkoszulka.pl?

Oferujemy najlepsze koszulki z nadrukami, koszulki polo, vneck, bluzy kangurki i zwykłe, polary, gadżety reklamowe, kubki, smycze, puzzle i wiele więcej. Oferujemy również usługi graficzne jak projekt strony/bannera/ulotki/wizytówki i branding. Robimy nadruki już od jednej sztuki!

Czy mogę zamówić koszulkę indywidualną?

Jasne! Zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora koszulek. Zamówienia indywidualne wykonujemy również drogą mailową, jak też większe ilości/zamówienia firmowe i hurtowe. Po informacje dla firm zapraszamy na http://dpcolor.pl/ oraz o kontakt.

Czy zaprojektujecie wzór za mnie?

Oczywiście - oferujemy usługi graficzne w niskich cenach. Napisz do nas maila!

Mam problem z płatnością. Co robić?

Wyślij do nas wiadomość - istnieje możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym, jeśli będzie trzeba możemy również anulować zamówienie.

Potrzebuję koszulki na konkretną datę. Jaki jest termin realizacji?

Koszulki zamawiamy od razu po otrzymaniu płatności a następnie wykonujemy nadruki. Średni czas oczekiwania to 1-3 dni + czas wysyłki, zależny od wybranego sposobu dostawy, lecz jeśli potrzebujesz koszulki na szybko zbliżające się urodziny lub święta zadzwoń do nas, na pewno coś wymyślimy :)

Jak trwałe są wasze nadruki?

Wykonujemy nadruki w wielu technologiach które wytrzymają długie lata. Zapewniamy klientom wysoką jakość i dbałość o szczegóły.

Gdzie mogę znaleźć waszą tabelę rozmiarów?

Znajduje się ona na każdej stronie produktu oraz pod tym linkiem.

Wystąpił problem z moim zamówieniem. Co teraz?

Niezwłocznie wyślij nam e-maila ze zdjęciem koszulki. Jeśli jest ona uszkodzona lub nieprawidłowa, zwrócimy ci pieniądze lub wyślemy nową!

Chcę zmienić adres wysyłki, w jaki sposób mogę to zrobić?

Jeśli chcesz zmienić jakiekolwiek informacje o twoim zamówieniu, napisz do nas albo zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy żeby koszulka dotarła pod poprawny adres. :)

Moja przesyłka nie dotarła, co się stało?

Czasem kurierzy też zawodzą - jeśli status twojej przesyłki oznaczony jest jako wysłana a po paru dniach dalej jej nie otrzymałeś, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Czy oferujecie jakieś rabaty?

Obserwuj nasz fanpage na Facebooku - wstawiamy tam nie tylko nowości, ale i wszelakie konkursy i kody rabatowe :)

Czy muszę zakładać konto aby złożyć zamówienie?

Nie! Oferujemy również opcję zamówienia jako gość Pamiętaj jednak, że jako zarejestrowany użytkownik możesz zobaczyć wszystkie swoje poprzednie zamówienia.

Jestem grafikiem i chciałbym sprzedawać na waszej stronie moje wzory, czy jest to możliwe?

Cały czas szukamy nowych, utalentowanych osób do współpracy. Wyślij zapytanie o założenie sklepu przez nasz formularz, i wyślij nam swoje portfolio. Oferujemy wysoką marżę i prywatny, wygodny panel do wystawiania produktów. :)