Co oferujecie na stronie vipkoszulka.pl?

Oferujemy najlepsze koszulki z nadrukami, koszulki polo, vneck, bluzy kangurki i zwykłe, polary, gadżety reklamowe, kubki, smycze, puzzle i wiele więcej. W naszej ofercie posiadamy odzież dla branży medycznej - koszulki pielęgniarka, lekarz, opiekun medyczny, masażysta i wiele więcej. Znajdziesz tutaj również modne i wygodne koszulki z kieszeniami naszego własnego projektu, jak i przedłużane tuniki. Oferujemy również usługi graficzne jak projekt strony/bannera/ulotki/wizytówki i branding. Robimy nadruki już od jednej sztuki!

Czy mogę zamówić koszulkę z własnym nadrukiem?

Jasne! Zapraszamy do kontaktu droga mailową na vipkoszulka@vipkoszulka.pl lub telefonicznie na numer 535 595 922

Nie mam pomysłu na nadruk ani własnego logo. Czy zaprojektujecie coś za mnie?

Oczywiście - oferujemy usługi graficzne w niskich cenach. Napisz do nas maila!

Mam problem z płatnością. Co robić?

Wyślij do nas wiadomość - istnieje możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym, jeśli będzie trzeba możemy również anulować zamówienie.

Potrzebuję koszulki na konkretną datę. Jaki jest termin realizacji?

Koszulki zamawiamy od razu po otrzymaniu płatności a następnie wykonujemy nadruki. Średni czas oczekiwania to 1-3 dni + czas wysyłki, zależny od wybranego sposobu dostawy. Czas oczekiwania na polary trwa do 5 dni, tak samo na koszulki z kieszeniami ze względu na czas produkcji takowej koszulki. Na kurtki zazwyczaj czeka się pomiędzy 1 a 2 tygodniami. Jeżeli potrzebujesz odzieży na konkretny termin, napis do nas, na pewno coś wymyślimy. :)

Jak trwałe są wasze nadruki?

Wykonujemy nadruki w wielu technologiach takich jak DTF, folia poliuretanowa czy sitodruk które wytrzymają długie lata. Zapewniamy klientom wysoką jakość i dbałość o szczegóły.

Gdzie mogę znaleźć waszą tabelę rozmiarów?

Znajduje się ona na każdej stronie produktu - kliknij na ikonkę tabeli rozmiarów!

Wystąpił problem z moim zamówieniem. Co teraz?

Niezwłocznie wyślij nam e-maila ze zdjęciem koszulki oraz opisz zaistniały problem. Jeśli jest ona uszkodzona lub nieprawidłowa, zwrócimy ci pieniądze lub wyślemy nową!

Chcę zmienić adres wysyłki, w jaki sposób mogę to zrobić?

Jeśli chcesz zmienić jakiekolwiek informacje o twoim zamówieniu, napisz do nas albo zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy żeby koszulka dotarła pod poprawny adres. :)

Moja przesyłka nie dotarła, co się stało?

Czasem kurierzy też zawodzą - jeśli status twojej przesyłki oznaczony jest jako wysłana a po paru dniach dalej jej nie otrzymałeś, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Czy oferujecie jakieś rabaty?

Obserwuj nasz fanpage na Facebooku - wstawiamy tam nie tylko nowości, ale i wszelakie konkursy i kody rabatowe :) Zarejestruj się również do naszego newslettera aby otrzymać 5% rabat na wszystkie produkty!

Czy muszę zakładać konto aby złożyć zamówienie?

Nie! Oferujemy również opcję zamówienia jako gość. Pamiętaj jednak, że jako zarejestrowany użytkownik możesz zobaczyć wszystkie swoje poprzednie zamówienia.

Chcę złożyć zamówienie jako firma.

Sprawdź naszą stronę dla firm aby zobaczyć naszą pełną ofertę. Wyślij do nas wiadomość aby dostać szczegółową wycenę.