vipkoszulka.pl oferuje wysokiej jakości nadruki oraz hafty na odzieży - zarówno zakupionej u nas jak i powierzonej przez Ciebie! Nasze zaplecze technologiczne pozwala na zdobienie odzieży na wiele sposobów - od folii poliuretanowej poprzez nadruki DTF oraz sitodruk do prestiżowego haftu. Więcej o technologiach które wykorzystujemy w naszej firmie poniżej.

Napisz do nas - dopasujemy technologię do twoich potrzeb i wykonamy darmową wycenę.

JAKIE RODZAJE NADRUKÓW WYRÓŻNIAMY

Haft

bannerhaft

Haft komputerowy jest jedną z najpopularniejszych i uniwersalnych metod zdobienia wyrobów tekstylnych, mających zastosowanie w przemyśle odzieżowym. Naszym klientom oferujemy pomoc w zakresie dobrania optymalnej wielkości haftu, jego umiejscowienia oraz doborze kolorystyki. Aby sprostać ich wymaganiom oraz zapotrzebowaniu, szczególnie dużo uwagi poświęcamy produkcji emblematów firmowych, naszywek oraz tarcz, co stało się jedną z naszych specjalności. Istnieje możliwość stworzenia naszywek z rzepem lub folią do wprasowywania. W procesie produkcyjnym opieramy się wyłącznie na najwyższej jakości niciach niemieckiej firmy MADEIRA. Większość pozostałych materiałów oraz dodatków hafciarskich pochodzi z krajów Unii Europejskiej, co pozwala zagwarantować ich doskonałą jakość.

Sitodruk termotransferowy

bannersito

Nadruk wykonywany jest sitodrukiem na papierze lub folii transferowej. Na produkt nanoszony jest klej w postaci proszku, po czym całość jest wygrzewana w tunelu grzewczym. Po tej operacji nadruk jest przenoszony na docelowe podłoże (koszulka, czapka, etc) na prasie transferowej. Nadruki wykonane w tej technologii idealnie odwzorowują szczegóły, są gładkie i miłe w dotyku ale i niezmiernie wytrzymałe.

Folia poliuretanowa

bannerfolia

Folie poliuretanowa flex to rodzaj specjalnej folii transferowych przeznaczonej do wykonywania nadruku na różnego rodzaju tkaninach. Składa się ona z folii właściwej oraz przezroczystej, uaktywniającej się w procesie transferu pod wpływem działania temperatury. Za pomocą folii przenosimy napisy, grafikę wektorową czy logo firmowe na tkaniny. Grafikę z folii wycinamy na ploterze tnącym w odbiciu lustrzanym, usuwając nożykiem zbędne elementy pozostałe po wycięciu pożądanego kształtu. Następnie transferujemy obraz na tkaninę. Przy każdej folii stosujemy inne ustawienia temperatury i inną siłę nacisku, w zależności od rodzaju transferu.

DTF

bannerdtf

Ta technika druku pozwala na przeniesienie dowolnego obrazu na podłoże tekstylne. Wydruk przygotowany na specjalnej folii DTF przesypuje się klejem w proszku wygrzewany jest w piecu a następnie przenoszony na odzież. Jest to nowa, innowacyjna technologia która cechuje się doskonałym odwzorowaniem kolorów oraz wytrzymałością.

Sublimacja

bannersublimacja

Technologia druku wykonywana specjalnymi tuszami na papierze transferowym do sublimacji a następnie wgrzewana na prasie. Technologia ta pozwala na wykonywanie trwałych nadruków na odzieży poliestrowej oraz na gadżetach z powłoką poliestrową (jak np. kubki).

Solvent

bannersolvent

Wydruki są wycięte po obrysie. Po usunięciu zbędnej folii na tekstylia naklejana jest folia transportowa. Następnie nadruk jest przenoszony na prasie transferowej. Technologia ta zapewnia żywe kolory i wspaniałą wytrzymałość. Napisz do nas!