Lekarz Ocieplacz Damski Medyczny

Lekarz Ocieplacz Damski Medyczny

157,00 zł
Przewiń dalej
 
Inne dostępne kolory haftu lub nadruku - dodaj informacje o kolorze w uwagach do produktu.

Odzież z nadrukiem Lekarz pozwoli stworzyć Ci profesjonalny strój do pracy który doskonale wyrazi Twoją pasję. Wybierając nasze produkty, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości w najlepszej cenie. Wielość wariantów kolorystycznych, a także ogromny zasób wzorów, jakim dysponujemy, pozwoli Ci stworzyć odzież z nadrukiem o jakiej marzysz Ty lub osoba, której chcesz ją podarować! Nasze ubrania charakteryzują się wysoką jakością materiału – bawełniany skład zapewnia komfort noszenia oraz trwałość użytkowania. Ponadto oferujemy różne rodzaje zdobienia - wysokiej jakości haft oraz trwały nadruk sitodrukowy! Jest to doskonały pomysł na prezent, wyjątkowa pamiątka ważnego wydarzenia czy zabawny gadżet. Spraw ją sobie lub swoim najbliższym!

Materiał Ocieplacza

Nasze ocieplacze wykonywane są z najwyższej jakości materiału – 100% poliester

Technologie wykonania wzoru na odzieży

Haft

Jest on bardzo wytrzymały, dzięki czemu Twoja koszulka posłuży Ci przez długi czas. Haft jest wykonany nićmi firmy "MADEIRA POLYNEON". Jest to trwałe, prestiżowe zdobienie.

Warunki prania i użytkowania

Aby nadruk mógł Ci służyć jak najdłużej, ocieplacz powinien być prany w temperaturze 40 stopni, tylko w proszku do kolorów, bez dodatków wybielaczy czy chloru. Powinien schnąć na powietrzu, po rozwieszeniu. Należy go prać bez wirowania, wyłącznie na lewej stronie.

Rozmiar odzieży

Przy zakupie prosimy sugerować się informacją dostępną w zakładce "Tabela Rozmiarów". W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Rodzaj odzieży
Odzież ocieplana
Fason
Damska
Ocieplacz
LEK_D_OCIEPLACZ

Zobacz także

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: